Jarní SLEVA 30%! Fotoknihy již od 199 Kč!

Tvorba fotoproduktů z mobilního telefonu

Náš editor na tvorbu fotoknih a fotokalendářů je velice intuitivní. Kromě velice snadného zacházení se dá ovládat i z vašeho mobilního telefonu. Není proto problém, vytvořit fotoalba  na poslední chvíli. Pracovat na vašem výtvoru můžete prakticky odkudkoliv.

Na dovolené

Návraty z dovolené bývají krušné, většinou jen málo lidí respektuje, že se nejprve musíte alespoň trochu aklimatizovat. Povinnosti se na vás sesypou a vy pak poměrně lehce zapomenete, že jste chtěli dát vyvolat nějaké fotky. Zaprvé vyvolávat fotky je hloupost, to už určitě víte, tvorba fotoknihy je mnohem lepší. Zadruhé proč čekat až se vrátíte z dovolené? Pokud máte připojení k internetu, vrhněte se tvorbu rovnou během nebo ke konci vašeho pobytu. Fotek už jistě máte dost a ušetříte si tak spoustu času. S naším editorem je to opravdu lehké.

Po cestě do práce

Opravdu po cestě do práce zvládnete s naší mobilní aplikací vytvořit krásný fotoprodukt. Můžete to udělat hned, jak si vzpomenete. Tím se zmenší šance, že byste zapomněli nebo to úplně odložili. Čím dříve to zvládnete, tím rychleji se k vám dostanete krásná fotokniha či půvabný fotokalendář.

Před spaním

V posteli před usnutím většinou člověka napadá, co všechno chtěl nebo měl udělat, ale zapomněl  na to nebo během dne nebyl čas. Pokud i vy patříte k takovým osobám, nezoufejte. Fotokniha i fotokalendář jdou vytvořit i z pohodlné postele. Stačí vám k tomu mobilní telefon nebo třeba tablet. Všechno jde lehce a snadno. Dokonce ani nemusíte vstávat!

Tvorba fotokalendářů a fotoknih je s naším editorem opravdu snadná. Nemusíte nic instalovat, stačí vám obyčejné připojení k internetu. Věříme, že se na tvorbu fotoproduktů s našimi stránkami budete těšit.

Zaujal vás článek o našich produktech? Zkuste rovnou nějaký vytvořit!
Vytvořit fotokalendář

Zpět na seznam článků