First minute SLEVA až 30%! Fotoknihy již od 199 Kč!

5 důvodů proč si vytvořit fotoknihu právě u nás

Naše výhody
1. Vysoká kvalita
Všechny naše fotoknihy tiskneme na papír s lesklým povrchem o gramáži 150 g/m2 na výkonných tiskárnách s vynikající tiskovou kvalitou.
2. Nízká cena
Fotoknihu v pevné vazbě si nyní můžete vytvořit již za pouhých 319 Kč, v měkké vazbě od 199 Kč!
3. Snadná výroba on-line
Vytvořit si vlastní fotoknihu nikdy nebylo jednoduší! Do vašeho počítače si již nemusíte stahovat žádný software, náš editor vám umožní vytvořit si fotoknihu on-line.
4. Originální šablony
Z naší nabídky originálních šablon si vybere opravdu každý.
5. Rychlost dodání
Fotoknihu vám zašleme nejpozději do 7 pracovních dnů od zaplacení vaší objednávky.

Záleží nám na vaší spokojenosti

Vážíme si každého klienta a proto nám nejsou lhostejné vaše názory a připomínky.

Po letošní dovolené jsem si poprvé místo vyvolání fotek vytvořila fotoknihu. A jsem nadšená! Tisk fotek je kvalitní, vazba fotoknihy je pevná a pěkně zpracovaná. Příště si u vás vytvořím fotoknihu znova!

Nejvíce se mi u vás líbil výběr šablon. Fotokniha se zvířátky a s fotkami mého ročního synka je moc krásná. Děkuji za příjemnou spolupráci!

Rozhodla jsem se, že si ze svých svatebních fotografií vytvořím fotoknihu, a nabídka svatebních šablon mě nejvíce zaujala právě u vás! Mé svatební fotky ve vaší fotoknize vypadají skvěle, díky moc!

Tvorba fotoknihy byla velice snadná, nejvíce jsem ocenil online editor. Fotokniha dorazila za 5 dnů od objednání a s výsledkem jsem velmi spokojen. Mohu doporučit!